Bal karnawałowy

Karnawał, to  czas radości,  zabaw i wspólnego biesiadowania.  Już od dawna wiadomo, że nie tylko dorośli, ale także i dzieci lubią tańczyć, dlatego też zabawa karnawałowa jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń w życiu szkoły. W tym roku bal karnawałowy dla najmłodszych był wyjątkowy- na sali gimnastycznej, pięknie udekorowanej przez uczniów klas VII, spotkali się uczniowie klas IV, klasy I SP4 oraz nasi szczególni goście- klasa I ze Szkoły Podstawowej nr 3.  Tylu piłkarzy, piratów, bohaterów „Gwiezdnych wojen”, księżniczek , wróżek, policjantów, potworów itd. nie zobaczymy podczas  żadnej  innej zabawy , jak tylko karnawałowej!
Te niesamowite postacie ( pod opieką wychowawczyń, które nie zapomniały również o przebraniu) bawiły się przy świetnej muzyce serwowanej przez kolegów z gimnazjum, gościły przy suto zastawionych przez rodziców stołach oraz brały udział w różnych atrakcjach i konkursach. Po kilku wspólnie spędzonych godzinach każdy młody człowiek powrócił do domu z drobnym upominkiem w dłoni i uśmiechem na twarzy. Patrząc na zadowolone buzie chciałoby się krzyknąć: Niech żyje bal!

Wychowawczynie kl. IV