Gala Talentów

Tradycyjnie już, po zakończeniu I semestru, a także po spotkaniach artystycznych w Tygodniu Talentów uczniowie i nauczyciele naszej szkoły spotkali się podczas uroczystej Gali Talentów. Ktoś  mógłby zapytać- jaki cel przyświecał tej imprezie?

Po pierwsze- Dyrektor Gimnazjum nr 2- pani Dorota Berlińska chciała wyrazić słowa uznania wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem rozwijają swoje uzdolnienia i wzbogacają wiedzę. Po drugie- mogliśmy wysłuchać i obejrzeć jeszcze raz występy i prace koleżanek i kolegów. Po trzecie- bardzo lubimy bawić się w swoim towarzystwie, a właśnie podczas tego spotkania nie brakowało nam doznań artystycznych. Za ten dzień oraz za wszystkie chwile, które są tworzone z pasją i pokazują, że co chwila stajemy się lepsi serdeczne dziękujemy wszystkim Artystom , Naukowcom, Sportowcom,  Autorom najlepszego w Polsce Projektu Szkoły Dialogu, znakomitym Dźwiękowcom i wspaniałej Publiczności.