Konkurs kolęd

Echa świątecznego klimatu panują jeszcze w Błoniu.

10.01.2018 odbył się Konkurs Kolęd organizowany jakże profesjonalnie po raz kolejny przez Szkołę Podstawową nr 2.

Szkołę Podstawową nr 4 reprezentowały dwie odważne i pięknie śpiewające dziewczynki z kl. IVc - Matylda, lirycznie wykonująca „Lulajże Jezuniu”  i Hania, która zaśpiewała utwór „Jakaś światłość nad Betlejem”.

Gratulujemy serdecznie naszym młodziutkim artystkom. Dopiero od września są uczennicami naszej szkoły, a już nabrały chęci do reprezentowania „Czwórki”. Radość nasza tym większa, że Hania zdobyła drugie miejsce w Konkursie! To historyczna chwila- pierwszy dyplom do kolekcji szkolnych sukcesów.

Wnioski są logiczne- szlaki „zostały przetarte”- czekamy na kolejnych odważnych do udziału w konkursach i kolejne sukcesy.

Jakże dumna z dziewczyn wychowawczyni- Dorota Ambroziak.