Informacje i terminy

Informacja na temat ubezpieczenia uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków

Szanowni Państwo!

Ubezpieczyciel, który w ubiegłym roku ubezpieczał uczniów naszej szkoły przesłał maila oraz materiały informacyjne dotyczące tegorocznej oferty.

Każdy rodzic lub opiekun samodzielnie podejmuje decyzje o ubezpieczeniu dziecka i załatwia formalności z tym związane.

Ubezpieczenie jest dobrowolne, wybór ubezpieczyciela jest decyzją rodzica.

Dla osób zainteresowanych wspomnianą ofertę przekazuję treść maila od pana Dariusza Grochowskiego a w załącznikach szczegółowe materiały.
D.Berlińska

Szanowni  Rodzice!
Przesyłam Państwu aktualną ofertę przygotowaną dla wszystkich dzieci i młodzieży  we wszystkich żłobkach przedszkolach, szkołach podstawowych ,średnich i uczelniach w kraju.

Dziękuję za przystąpienie do ubezpieczenia szkolnego NNW i skorzystanie z opieki merytorycznej Brokera Ubezpieczeniowego w roku szkolnym 2021/2022.      Pomocowe  zmiany w ofercie w stosunku do po
przedniego roku.
1. Wypłata świadczenia za pobyt w szpitalu wypadkowy po pierwszej dobie a chorobowy po drugiej dobie.
2 .Wprowadzenie uszczerbku bólowego, dwie wizyty kontrolne.3. Wprowadzenie leczenia zębów po wypadku bez ograniczenia  kwot nawet do 4000 zł
4. Możliwość zawarcia ubezpieczenia przez rodzica czy opiekuna który ubezpieczy dziecko.
5. Wprowadzenie bardzo wysokich świadczeń dodatkowe WARIANTY.
6 .Wprowadzenie szerszego zakresu zdiagnozowania poważnych chorób w tym SEPSA
7. Brak wyłączeń na pobyt w szpitalu z powodu NOP poszczepiennego.
8. Diagnoza sepsy po infekcjach wirusowych.
9.Brak wyłaczeń na pobyt w szpitalu z tytułu infekcji spowodowanych noszeniem maseczek przez dzieci i dorosłych.
W zakresie SPORT WYCZYNOWY I UPRAWIANE SPORTU TEKREACYJNEGO-PRAKTYKI ZAWODOWE  oraz wiele innych ryzyk pomocowych dla rodzica.

Na życzenie Szkół w przypadku praktyk zawodowych lub klubów sportowych wystawiamy CERTYFIKATY potwierdzające zawarcie ubezpieczenia.
Tak skonstruowany program ochronny dla ubezpieczonego zapewnia wysokie wypłaty  świadczeń oraz realizuje  zwroty za poniesione koszty leczenia na podstawie faktur imiennych na dziecko.

Po opłaceniu składki za ubezpieczenie dziecka lub dziecka i Rodzica proszę zgłosić swoje dane do ubezpieczenia po otwarciu arkusza (proszę najechać myszką w ten link):

Zgłoszenie do ubezpieczenia Szkolnego NNW 2021/2022

ROSZCZENIA ONLINE LUB POMOC bezpośrednio W DOMU U RODZICA.

W razie pytań i innych spraw proszę o kontakt 602292074
DARIUSZ GROCHOWSKI