Informacje i terminy

Informacja na temat ubezpieczenia uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków

Wspólnie z Radą Rodziców przeanalizowaliśmy kilka ofert na ubezpieczenie uczniów  od następstw nieszczęśliwych wypadków, złożonych szkole. Wybraliśmy jako najkorzystniejszą ofertę firmy AIG. Została ona przedstawiona w dwóch wariantach – składka 33 zł na 12.000 zł i 40 zł na 20.000.

Ubezpieczenie dziecka jest dobrowolne, rodzice przed opłaceniem składki  powinni być zapoznani z ogólnymi warunkami ubezpieczenia.

Dokument ten oraz złożona oferta jest dostępna poniżej.

oferta_AIG.pdf    ogolne_warunki_ubezpieczenia.pdf

Uczniowie otrzymają w szkole ofertę w dwóch wariantach oraz listę osób przystępujących do ubezpieczenia. Rodzic wybiera jedną wysokość składki i deklaruje ją na liście. Na liście należy obowiązkowo wpisać imię i nazwisko dziecka, jego Pesel, wysokość deklarowanej składki oraz złożyć podpis.  Polisa bez względu na wysokość składki obowiązuje od 01 09 2017 roku.

Pieniądze oraz wypełnioną i podpisaną listę należy złożyć u wychowawcy do 18 października.

Wszystkie sprawy związane z realizacją roszczeń prowadził będzie pan Dariusz Grochowski, agent ubezpieczeniowy – telefon 602 292 074.