Wspomnienia

Nutka poliglotka

Po sukcesie "Dadada" na II Warszawskim Przeglądzie Piosenki Niemieckojęzycznej przyszedł czas na kolejny, jeszcze większy - tym razem zespół z 3D zdobył wyróżnienie na IX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej "Nutka Poliglotka". Serdeczne gratulacje!

Gratulujemy również pozostałym dwóm zespołom, które bardzo pięknie zaprezentowały się na scenie. Życzymy sukcesów - w maju kolejna szansa - III Przegląd Piosenki Niemieckojęzycznej :)

Zdjęcia można obejrzeć w albumie Nutka Poliglotka.