Warsztaty fotograficzne

Dnia 9 września 2014 r. odbyło się szkolenie sekcji medialnej z Gimnazjum nr 2. Celem spotkania było doskonalenie umiejętności związanych z fotografią i tworzeniem filmu. Na początku zajęć dowiedzieliśmy się co to jest ''złoty przedział”. Brzmi tajemniczo? Ową  wiedzę wykorzystaliśmy później w praktyce. Poznaliśmy także tajemnice fotografii poklatkowej. Zwieńczeniem warsztatów była praca w grupach nad wykonanymi fotografiami i krótkimi filmami. Uważam, że warsztaty te były bardzo ciekawe. Mogliśmy miło spędzić czas, a także wzbogacić swój „medialny warsztat”, rozwinąć nasze zainteresowania, by móc tworzyć coraz lepsze prace.
Karolina Szczepanik