Woda to życie

26 kwietnia na Błońskim rynku odbył się „Eko –Piknik”. Hasłem przewodnim była woda oraz ginące zawody. Niestety pogoda nie dopisała. Pomimo niesprzyjającej aury piknik był bardzo udany. Dziewczęta z klasy IId przygotowały prezentację dotyczącą znaczenia wody w przyrodzie i życiu człowieka.  Na scenie zaprezentowały  piosenki tematycznie związane z  Eko -Piknikiem. Drugą część  nasze prezentacji stanowiły  ginące zawody. Zademonstrowaliśmy garncarstwo, którym opiekował się pan Adam Łuczak. Przygotował dwa koła garncarskie. Każdy zainteresowany mógł spróbować swoich sił w tym fachu. Chętnych nie brakowało.