Pierwsza pomoc

W szkole odbędzie się kurs pierwszej pomocy organizowany przez firmę AdrenaLTika. Firma ta posiada akredytację First Aid Certifikation Centre of London. Projekty szkoleniowe realizują dyplomowani specjaliści z zakresu medycyny ratunkowej- strażacy, ratownicy wodni, wysokościowi, górscy, lądowi, psycholodzy i nurkowie. Podczas kursu będą dostępne pomoce dydaktyczne np.fantomy, defibrylatory, opatrunki, apteczki, samochód itp.
Tematyka szkolenia rozszerzy i utrwali wiedzę zdobytą przez Państwa dzieci na lekcjach edukacji dla bezpieczeństwa.
uczniowie otrzymają certyfikat ukończenia kursu, oraz materiały szkoleniowe.
Kurs trwa 8-9 godzin w maksymalnie 10 osobowych grupach i kosztuje 110zł.
Ofertę kieruje do uczniów klas II i III, którzy już posiadają wiedzę i umiejętności z zakresu udzielania I pomocy.
Jeśli zgłosi się min. 40 osób zajęcia odbędą się w szkole  29 kwietnia.
Adam Łuczak.