Podsumowanie Tygodnia talentów

Tradycją naszego Gimnazjum jest Tydzień Talentów. Wówczas wszyscy uczniowie mają okazję zaprezentować swoje pasje  i  uzdolnienia w dziedzinach, które czasami są nie zauważane  w sali lekcyjnej.
W tym roku przez cztery dni na  czterech przerwach mogliśmy posłuchać  jak grają  i śpiewają dla nas: Kinga Gut, Agata Karpińska, Karolina Szczepanik, Agata Wiśniewska, Martyna Markuszewska, Kaja Krzemińska, Kamila Mikusek, Karolina Mika, Jacek Markiewicz, Hubert Ploch, Robert Mażyński, Krzysztof Kowalski.
Jednocześnie swe zdolności literackie zaprezentował Karol Toczyński, zaś dzieła plastyczne pokazali Magda Toczyńska, Monika Szymańska i Łucja Jaźwińska.
Poznaliśmy też zdolności komputerowe Aleksandry Marii Chojnackiej i Wojciecha Pioruna.
Piątego dnia zaś czas wolny umilali nam uczniowie klasy I: Natalia Sypuła, Marysia Bogucka,  Kuba Ziółkowski i Staś Glinka organizując szereg ciekawych gier i zabaw.
Oprawę medialną wydarzenia zapewnili   Wojtek Kowalski i Ania Sułek, natomiast o to, by było nas dobrze słychać zadbała fantastyczna ekipa dźwiękowców.
Dzięki wszystkim zaangażowanym w Tydzień Talentów mogliśmy ciekawie, niebanalnie spędzić czas podczas przerw.