Plener malarski

Dnia 12.09.2014 odbył się plener malarski na terenie Błonia. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z naszego miasta, w tym uczniowie z naszej szkoły: Magdalena Toczyńska, Milena Woźny, Oliwia Safarzyńska, Monika Szymańska, Natalia Sęndrowska, Natalia Pływaczewska, Aleksandra Chojnacka, Oliwia Grygorczuk, Michał Domański.
Na początku było uroczyste otwarcie pleneru przez Pana Burmistrza. Następnie uczniowie rozeszli się po parku w poszukiwaniu miejsc, które staną się dla nich inspiracją. Po skończonej pracy uczestnicy rozeszli się do swoich domów. Teraz niecierpliwie czekamy na wyniki konkursu.
Magdalena Toczyńska