Comenius - dzień drugi - w Warszawie

Goście "comeniusowi" są już u nas. Pierwszy dzień spędzili z rodzinami, które ich goszczą, o drugim dniu opowie Wam Agata Karpińska:

Drugiego dnia pobytu naszych zagranicznych przyjaciół w Polsce odwiedziliśmy Warszawę. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy warsztatami w perfumerii "Quality Missala". Wysłuchaliśmy tam bardzo interesującego wykładu na temat historii pachnideł. Mogliśmy zobaczyć i nawet powąchać naturalne składniki znanych nam perfum. Po zakończeniu zajęć wymieniliśmy się z drugą grupą, która ten czas spędziła w centrum handlowym "Wola Park". Następnie wraz z wszystkimi uczestnikami naszej wycieczki pojechaliśmy na pyszny obiad, gdzie nasi goście mogli spróbować tradycyjnych polskich potraw.
Po sytym posiłku ruszyliśmy w dalszą podróż po Warszawie. Tym razem naszym celem stało się zwiedzanie Starego Miasta. Podczas gdy nasi uczniowie mieli czas wolny, grupa zagraniczna wraz z Panią Anną Gruber podziwiała zabytki. W końcu wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do autobusu, którym pojechaliśmy z powrotem do Błonia