Ślubowanie klasy I

19.10. 2018 r. odbyło się uroczyste przyjęcie klasy I w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Błoniu. Po występach artystycznych kl. VII i I nasi najmłodsi zostali pasowani na uczniów. Najpiękniejsze życzenia Pani Dyrektor zapamiętały dzieci najlepiej- mają być silni jak dęby, mądrzy jak sowy, a ich życie kolorowe jak jesienne liście.

Niespodziankom tego dnia nie było końca. Pierwszoklasiści otrzymali nowiutkie tarcze, dyplomy i zdjęcia. Klasa II przygotowała wspaniały występ i super upominki. Rodzice również zrobili dzieciom wieczorną niespodziankę- wspólnie spędzony wieczór w Pizzerii Rustica. Od tego dnia zintegrowani Rodzice i Uczniowie są nierozerwalną cząstką naszej szkoły.