Lekcja przyrody

W ostatnim czasie nowe klasy czwarte lekcje przyrody spędziły aktywnie w terenie. Pani Anna Sreberska przygotowała dla uczniów kilka zadań. Wszyscy wspaniale obserwowali przyrodę przez przyniesione lupy i lornetki oraz upamiętniali ją swoimi aparatami. Oprócz tego czwartoklasiści udowodnili, jak dobrze znają swoje miasto, pokazując kilka charakterystycznych miejsc Błonia na mapie. Korzystając z ostatnich podrygów lata uczniowie mierzyli donice, ławkę oraz okno na naszym szkolnym patio – wymiary zapisywali w zeszytach. Wszyscy świetnie się bawili i na pewno czekają na więcej takich nietypowych zajęć.

Maxymedialna Oliwia Włodarska, kl. 3c