Zima w mieście

Witamy na  zimowej akcji w naszej szkole! Od 15 stycznia,  przez cały tydzień szkoła działa niezwykłe aktywnie. Nasi  nauczyciele postanowili umilić czas dzieciom pozostającym w domach podczas ferii i zorganizowali Zimę w Mieście. Przedsięwzięcie spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców. W codziennych zajęciach bierze udział 35 uczniów klas pierwszych, trzecich i czwartych. Każdy dzień to inna , całkiem nowa przygoda- szansa na zdobycie nowych umiejętności , wiedzy, a także poszerzenie grona znajomych. W programie przewidzielismy atrakcyjne zajęcia plastyczne,  sportowe, tameczne, a także ciekawe wycieczki autokarowe. Liczymy na dobrą zabawę i każdego dnia oczekujemy Was z radością!

Zapraszamy do czytania relacji i oglądania zdjęć w albumie.

Dzień czwarty

Dziś pomyśleliśmy o naszych babciach i dziadkach - z  tej okazji udało nam się przy użyciu soli i kolorowej kredy wykonać tęczowe upominki w sloiczkach.Na pewno będą stanowiły wyjątkową ozdobę w domach naszych najbliższych! Zaraz potem wybraliśmy się na grę terenowa ulicami naszego miasta. Nagrodą dla wszystkich był seans filmowy w Centrum Kultury.Oczywiście nie zabraklo przy tej okazji popcornu; )