CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W SZKOLE?

Musical

O patriotyzmie inaczej - musical

„Patriotyzm, a marzenia” ,tak nosi tytuł musicalu , który swoją  premierę miał 30.11 w Centrum Kultury w Błoniu. Reżyserem, autorem scenariusza  i wykonawcą dekoracji  jest jedna z nauczycielek naszej szkoły Marlena Kulmanowska-Kawka. Spektakl opowiada  historię dwóch skrajnie różnych grup młodzieży, mających odmienny pogląd na patriotyzm ale wspólne marzenie ,wyjazd do USA.  Wymiana poglądów, różne  pomysły na przedstawienie historii własnego kraju ,powodują, że pojawia się nić porozumienia  między obiema grupami. W musicalu nie brakuje dobrych piosenek, brawurowo zaśpiewanych przez uczennice, tańca i gry aktorskiej  oraz muzyki granej na żywo . Piękna dekoracja, dobre nagłośnienie oraz efekty świetlne dopełniają całości.  Wszystko razem  sprawia, że przedstawienie ogląda się z zapartym tchem. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego spektaklu i… prosimy o więcej ;)