Tabliczka Mnożenia

Dzisiaj - jak każdego roku - obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Klasa 5f pod kierunkiem wychowawczyni przeprowadziła egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia we wszystkich klasach! Co z tego wyniknie? Niedługo wyniki. Nie było także tak łatwo dostać się do budynku szkoły... Tuż przy wejściu czekali nasi mali asystenci. Kluczem, by dostać się do środka, było podanie poprawnego wyniku wylosowanego działania... czasem nie było łatwo, ale na szczęście wszyscy dotarli na swoje lekcje o czasie. Kolorowe dekoracje, które przygotowywaliśmy już od tygodnia, będą jeszcze przez najbliższe dni pomagały utrwalać nam tabliczkę mnożenia, która jest tak ważna w codziennym życiu każdego z nas. Do zobaczenia za rok, Kochani!