Wolontariat

Co dzieje się w SP4? Jak na niewielką szkołę- bardzo dużo. Niektórzy przygotowują się do konkursu ortograficznego, który będzie w środę, pracują nad występem przed Dniami Błonia, inni- podziwiają wraz z nauczycielami Europę na kilkudniowej wycieczce. Mimo tak
'napiętego grafiku”, szkolny wolontariat sfinalizował aż dwie ważne akcje.

1. Oddaliśmy nasze cenne zbiory plastikowych nakrętek, by przyczyniły się do pomocy potrzebującym

2.  Wraz z SP 1 wywieźliśmy do wydawnictwa Sofijka książki, które posłużą jako „czasoumilacz” dzieciom w szpitalach.

I tu w imieniu nauczycieli SP4 oraz wydawnictwa Sofijka serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Wyrazy wdzięczności również dla kl. IIIc gimnazjum, która koordynowała całą akcję książkową.Nie spodziewaliśmy się tak dużego odzewu.

Jesteście wspaniali!!