Dzień otwarty

10 marca w progach Szkoły Podstawowej nr 4 pojawili się przesympatyczni goście - nasi przyszli uczniowie wraz ze swymi rodzinami. Rodzice oraz wrześniowi pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Mogli też poznać obecnych uczniów klasy I, którzy z wielkim przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowali krótki występ. Następnie, podzieleni na grupy, uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez naszych nauczycieli. W tym czasie ich rodzice i opiekunowie spotkali się z Panią Dyrektor Dorotą Berlińską, by poznać ofertę naszej szkoły i porozmawiać na temat jej funkcjonowania. Widząc uśmiechnięte buzie oraz bardzo zaangażowane podczas zajęć maluchy jesteśmy spokojni - przyjdą do nas fantastyczni uczniowie, na których czekamy z niecierpliwością.