Najlepsze w powiecie

W środowe przedpołudnie nasza szkoła gościła dziewczęce drużyny siatkarskie. Całe zamieszanie było spowodowane przez powiatowe rozgrywki młodzieży w piłce siatkowej. Gminę Błonie reprezentowały dziewczynki z naszej szkoły w składzie: Gabrysia Bracik, Amelia Szarblewska, Agata Zdanowska, Julia Ryng, Julia Badowiec, Julia Węglicka, Weronika Szatkowska i Andżelika Kluk.

W rozgrywkach uczestniczyło aż 6 drużyn, dlatego mecze zostały rozegrane w dwóch grupach: grupa I - Błonie, Kampinos i Stare Babice, grupa II - Łomianki, Leszno i Ożarów Mazowiecki. System "każdy z każdym" pozwolił wyłonić zwycięzców grup. Nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne i w pięknym stylu awansowały do półfinału. Tam natrafiły na zawodniczki z Łomianek i Ożarowa Mazowieckiego, pokonując swoje rywalki, w finale wygrały natomiast z drużyną z Leszna.

To był ich dzień. Nasze dziewczyny były najlepsze. Wygrały wszystkie mecze, co zapewniło im pierwsze miejsce i możliwość reprezentowania powiatu warszawskiego zachodniego w zawodach międzypowiatowych. Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!