Warsztaty modelarskie

Kolejne spotkanie w ramach TygodniaTalentów . Kolejny gość odwiedził nas , aby przedstawić swoje pasje i oczywiście zarazić nimi uczniów. Bez wątpienia wielu gimnazjalistom bardzo podobały się warsztaty modelarskie oraz wiedzy o dronach. Poprowadził je hobbysta i pasjonat latających sprzętów Pan Rafał Woźnicki. Sam początek zajęć zafascynował uczestników tak bardzo, że nie zauważyli, kiedy czas minął. Profesjonalne i indywidualne podejście prowadzącego pozwoliło nam dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących głównego tematu spotkania. Dzięki tablicy multimedialnej mieliśmy okazję latać wirtualnym dronem, co sprawiło nam, uczestnikom, ogromną frajdę. Poznaliśmy budowę dronów oraz sposób ich budowy od początku do końca. Każdy warsztatowicz mający pytania uzyskał na nie dokładną odpowiedź i wzbogacił się o wiedzę, którą, miejmy nadzieję, będzie miał okazję wykorzystać w przyszłości. Temat warsztatów był “strzałem w dziesiątkę” nie tylko dla pasjonatów majsterkowania, ale dla wszystkich uczestników.

Maksymedialna Julia Ołdakowska, kl. 3c