Wyjazd do teatru

Piątkowy wyjazd do teatru jak zawsze okazał się wspaniałym doświadczeniem. Spektakl , który mogliśmy zobaczyć, nosił tytuł „3x Mrożek”'. Był on ukazany w trzech krótkich różnych historiach. Dawały one wiele do myślenia i budziły chęć dokładnego zrozumienia ich znaczenia. Podczas spektaklu mieliśmy dwie przerwy, a łączna długość przedstawienia wynosiła 2 godziny i 45 minut. Wszyscy bardzo entuzjastycznie zareagowali na sztukę przedstawioną w Teatrze Polskim. Po zakończeniu spektaklu zostaliśmy jeszcze chwilkę w teatralnej Sali, aby odbyć krótki wywiad z aktorami. Był on bardzo motywujący oraz pokrzepiający dla początkujących lub zainteresowanych pracą aktorską uczniów naszej szkoły. Dał nam dużo do myślenia oraz otworzył przed nami nowe horyzonty. Lecz nie rozmawialiśmy tylko i wyłącznie o tym. Tematy były różne, w stronę aktorów padło wiele pytań, a oni bardzo chętnie wypowiadali się na dane tematy i udzielali odpowiedzi. Było to niesamowite doświadczenie, porozmawiać ze specjalistami. Wyjazd jak zawsze był udany i pozostaje nam tylko czekać na zapowiedź innych spektakli.
Maksymedialna Wiktoria Misiak, kl. 3b