Nagradzamy najlepszych

Gala talentów to czas, kiedy pokazujemy co potrafimy, jak rozwijamy swoje pasje, ale także czas podziękowań i nagradzania. Pani dyrektor oraz nauczyciele dziękowali uczniom, którzy w tym semestrze się wyróżnili. Wszyscy otrzymali słodkie upominki.
Grupa realizująca projekt ( 25 uczniów ) – Szkoła Dialogu. Projekt zdobył pierwsze miejsce w Polsce. Grupa dostała cenne nagrody. Jedną z nagród jest wspólna wycieczka do Krakowa.
Laureaci konkursów przedmiotowych i ich nauczyciele
Katarzyna Niewiadomska  -  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego. Przygotowanie do konkursu – p. Dorota Ambroziak
Jacek Markiewicz-  finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.  Przygotowanie do konkursu – p. Jolanta Ciesielska – Pleban
Uczniowie, którzy uzyskali średnią semestralną powyżej 5,00 : Patrycja Ściślewska, Kacper Kurowski, Aleksandra Maria Chojnacka, Anna Kowalska, Wiktoria Łukasiewicz, Katarzyna Niewiadomska,  Julia Gregorowicz, Bartłomiej Zwoliński, Dominik  Przybysz, Magdalena Jasińska,  Izabela Wojciechowska, Oliwia Grygorczuk, Mateusz Włodarczyk.
Nagrody otrzymało również 22 uczniów ze średnią powyżej 4,75.
Uczniowie, którzy uzyskali frekwencje 100% - są to Kamila Walczak i Michał Kowalski z klasy Ic .
Nagrodzono też 12 uczniów z bardzo wysoką frekwencją.
Następnie nagrodzono członków Samorządu Szkolnego oraz wszystkich uczestników Tygodnia Talentów.
Nauczyciele wyróżnili uczniów, którzy przygotowali koncert dla rodziców z okazji Dnia Niepodległości oraz Koncert Bożonarodzeniowy dla mieszkańców miasta.
Nauczyciele WF przedstawili sukcesy sportowe - Unihokej dziewcząt - II miejsce na zawodach powiatowych ,Mazovia Cup w Unihokeja- I miejsce,  Unihokej chłopców - III miejsce na zawodach powiatowych ,Mazovia Cup w piłkę nożną halową chłopców - I miejsce
Może nie każdy wie, że nasi uczniowie ze swoimi talentami wyszli poza mury naszej szkoły.

Jacek Markiewicz uczestniczył w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej "Nutka Poliglotka" i  uzyskał nagrodę specjalną.
Justyna Binio po raz drugi organizowała koncert charytatywny. Wsparli ją koleżanki i koledzy.
Na zakończenie wystąpili wszyscy wyróżnieni i okazało się, że to zdecydowana większość uczniów naszej szkoły. Pokazało to, że każdy ma talent i może odnieść sukces. Trzeba tylko chcieć. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.