Zmiany planu i i nformacje bieżące są podawane w ogłoszeniach dzienniczka.

Zapraszamy na Maksymiliadę

Historyczne pierwsze zdjęcie Szkoły Podstawowej nr 4

25 marca 2017 roku o godzinie 10.00 odbył się dzień otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców

Uchwałą nr XXX/248/17  Rady Miejskiej w Błoniu
z dnia 13 lutego 2017 Gimnazjum nr 2 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Błoniu przekształca się w Szkołę Podstawową nr 4 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Błoniu. Jednocześnie będą kontynuowali naukę uczniowie wygaszanego gimnazjum.

Szkoła Podstawowa nr 4 rozpoczyna działalność

1 września 2017 r i będzie realizowała kształcenie
w klasach I, IV i VII. Uczniowie klasy pierwszej, zamieszkali w obwodzie SP 4, zostaną przyjęci do szkoły po złożeniu odpowiednich dokumentów.  Uczniowie klas IV i VII (po dwie obecne klasy III i VI) zostaną przeniesieni ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Uczniów klas III i VI zapraszamy na Dzień Otwarty
w maju 2017 roku.

Więcej szczegółów na temat organizacji Szkoły Podstawowej nr 4 w zakładce:

Szkoła Podstawowa nr  4 w górnym menu

Projekt - rozwój zawodowy nauczycieli

Celem projektu jest jest szkolenie pracowników i pomoc im w nabywaniu nowych kompetencji, rozwijaniu nowych umiejętności w celu poprawy jakości kształcenia oferowanego przez Gimnazjum, poprawy skuteczności doradztwa zawodowego, zwiększenia możliwości motywacyjnych nauczycieli, wzbogacenia stosowanych metod pracy, zwiększenia i upowszechnienia wymiaru europejskiego w pracy szkoły.

Wspominamy ubiegłoroczną Maksymiliadę. Ciekawe co będzie w tym roku?

Zapraszamy do sali fitness

Z radością możemy poinformować, że nasza szkoła posiada salkę fitness. Sala jest wyposażona w najlepszy sprzęt do ćwiczeń - stepy, maty, ciężarki, piłki. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek od godziny 15.10 do 16.30 w sali 23 pełnej luster, wypełnionej dźwiękami muzyki dopasowanej do zajęć. Jeśli chcecie przyłączyć się do nas, bardzo gorąco zapraszamy.

Alicja Kubiak – instruktorka fitness i nauczycielka wychowania fizycznego.

adres: Gimnazjum nr 2 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego
ul. Narutowicza 4
05-870 Błonie
e-mail: gim2blonie@gmail.com
dyrektor szkoły: Dorota Berlińska
sekretarz szkoły: Urszula Felczak
Sekretariat czynny codziennie w godzinach 8.30 - 15.00.