Terminy egzaminów poprawkowych podane są w zakładce : Informacje i terminy.

Zmiany planu oraz informacje bieżące są podawane w ogłoszeniach dzienniczka.

Wszystkim życzymy udanych wakacji

liczba odwiedzin: 2572019

Spotkanie uczniów i rodziców klasy II z nową wychowawczynią

Zapraszamy rodziców i uczniów klasy II na spotkanie z nową wychowawczynią, panią Marleną Kulmanowską-Kawką.

Spotkanie z uczniami odbędzie się w piątek, 31 sierpnia o godzinie 17.00, przewidywany czas 1,5 godziny.  W programie spotkania zaplanowane  są zabawy ruchowe, wskazane wygodne ubranie. Spotkanie odbędzie się w szkole.

Rodziców zapraszamy na zebranie organizacyjne w poniedziałek  3 września o godzinie 18.00.

Pożegnaliśmy gości

Od 18 marca do 24 marca 2018r. gościliśmy uczniów i nauczycieli z siedmiu europejskich krajów w ramach projektu Erasmus+ European Design - Europa 2020. Oprócz Polski, którą reprezentuje nasza szkoła, w projekcie biorą udział Litwa, Belgia, Portugalia, Austria, Słowenia i Bułgaria. W sumie gościliśmy 25 osób. Uczestnicy projektu byli gośćmi w domach naszych uczniów. Przygotowania do wizyty trwały już od kilku tygodni. Planowaliśmy razem z uczniami zadania na cały tydzień oraz przygotowywaliśmy na konkurs projekty logo. Po rozstrzygnięciu konkursu przez nauczycieli biorących udział w spotkaniu będzie ono nam towarzyszyło do końca trwania projektu, czyli do 2020 roku. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Zakończyliśmy Dzień Otwarty. Dziękujemy gościom za przybycie. Byliście wspaniali. Do zobaczenia we wrześniu.

Gala Tygodnia Talentów - gratulacje dla wszystkich nagrodzonych

Historyczne pierwsze zdjęcie Szkoły Podstawowej nr 4

Zakończyliśmy Maksymiliadę - bawiliśmy się świetnie. W tym roku temat przewodni to starożytność. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie, a gościom za przybycie.

Projekt - rozwój zawodowy nauczycieli

Celem projektu jest jest szkolenie pracowników i pomoc im w nabywaniu nowych kompetencji, rozwijaniu nowych umiejętności w celu poprawy jakości kształcenia oferowanego przez Gimnazjum, poprawy skuteczności doradztwa zawodowego, zwiększenia możliwości motywacyjnych nauczycieli, wzbogacenia stosowanych metod pracy, zwiększenia i upowszechnienia wymiaru europejskiego w pracy szkoły.

adres: Gimnazjum nr 2 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego
ul. Narutowicza 4
05-870 Błonie
e-mail: gim2blonie@gmail.com
sp4blonie@gmail.com
dyrektor szkoły: Dorota Berlińska
sekretarz szkoły: Urszula Felczak
Sekretariat czynny codziennie w godzinach 8.30 - 15.00.