Nagroda Szkoły Dialogu

Dzisiaj,  25 czerwca miała miejsce ostatnia w tym roku szkolnym wycieczka. Mianowicie grupa Szkoły Dialogu odebrała swoją prawdopodobnie ostatnią część nagrody  pojechaliśmy do wydawnictwa gazet takich jak Gazeta Wyborcza. Agora jest już nam dość dobrze znana, gdyż niedawno gościliśmy u siebie najważniejsze osoby z tej firmy np. Bartosza Hojkę- szefa całego wydawnictwa. Mielismy okazję poznać proces tworzenia artykułu i pracy dziennikarzy i powstawania gazety w ostatecznym kształcie. Jednak Agora to również radio i telewizja  zwiedziliśmy TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio oraz Stopklatkę. Następnie udaliśmy się do Pałacu prezydenckiego, gdzie zwiedziliśmy wszystkie z możliwych sal. Byliśmy pod wrażeniem wystroju oraz przepychu, jaki panował w tym miejscu. Główną uwagę oczywiście przyciągnął żyrandol z Sali Kolumnowej oraz te słynne flagi, na których tle zazwyczaj widujemy zdjęcia prezydenta z innymi głowami państw. Wyjazd bardzo nam się podobał i z pewnością dostarczył nam sporą dawkę wiedzy.