Spotkanie

Dnia 19 maja 2014 r. mieliśmy okazję gościć w naszym Centrum Kultury Włodzimierza Szaranowicza- wspaniałego dziennikarza, komentatora oraz dyrektora TVP. Podczas spotkania Pan Szaranowicz opowiedział nam wiele historii związanych z  podróżami, Olimpiadami oraz Mistrzostwami . Dowiedzieliśmy się też, że nasz gość   w nadchodzących Mistrzostwach kibicuje Brazylii. Dzięki spotkaniu poznaliśmy  przebieg  kariery gościa . Ciepły głos pana Szaranowicza wprowadzał bardzo ciekawą atmosferę, dzięki  której myślę , że nikt się nie nudził. Na zakończenie podziękowaliśmy panu Władysławowi Szaranowiczowi za miło spędzony czas kwiatami oraz dostaliśmy  autografy i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.