Jasełka

Tradycyjnie już w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną, uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w Jasełkach.

W tym roku przygotowaniem   ich zajęły się klasy II d, II b oraz I a wraz z nauczycielami Panią Anitą Bajor, Panią Agnieszką Rutkowską oraz Panem Markiem Bytońskim. „Aktorzy” wystawili scenki z narodzin Pana Jezusa które zostały przeniesione także do współczesności. Całe przedstawienie zostało wzbogacone przez kolędy które przepięknie wyśpiewały nam dziewczynki z klasy II d wspierane przez kilka uczennic z klas pierwszych.

Po tak podniosłym i uroczystym występie który wprowadził nas w klimat Bożonarodzeniowy głos zabrał Ks. Sławek oraz Pani Dyrektor którzy złożyli życzenia i przypomnieli o znaczeniu świąt oraz o tym byśmy nie zapominali co tak naprawdę jest ważne w nich i jakie niosą ze sobą przesłanie.

Na koniec wszyscy mieli możliwość połamania się opłatkiem i złożenia sobie życzeń. Uściskom i dobrym słowom nie było końca. Naładowani „dobrą energią” rozeszliśmy się do domów.