Listopadowy Marsz Światła

Z inicjatywy Pana Marka Bytońskiego odbył się Marsz Światła, którego celem było upamiętnienie rocznicy wybuchu powstania listopadowego. Wzięli w nim udział chętni uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Zebrani, niosąc flagi narodowe oraz zapalone znicze, przeszli w akompaniamencie "Warszawianki 1830 roku" na Rynek.
Pod pomnikiem Hymnu Polskiego uczestnicy odśpiewali "Rotę" - hymn wielu pokoleń Polaków walczących
o niepodległość w różnych okresach naszej historii. Złożono także kwiaty,by upamiętnić wszystkich, którzy złożyli swoje życie na ołtarzu Ojczyzny.
Tegoroczny marsz był pierwszym tego typu wydarzeniem. Mamy nadzieję, że w następnych latach będziemy kontynuować podjętą inicjatywę i że stanie się ona naszą tradycją.